Access denied for user: 'jokecity@%' to database 'jokecity' Śmieszne Filmiki, Dowcipy, Opisy GG , Zabawne Fotki - najlepszy humor i rozrywka w sieci - Joke City - Miasto Rozrywki Mąż za karę kupi żonie 124 tysiące róż
Dodane przez Tomas dnia 15.03.2008
Mieszkanka Iranu miała dość skąpstwa męża, więc poszła do sądu. A ten skazał Irańczyka na potężną karę - mężczyzna stracił mieszkanie. Odzyska je dopiero, kiedy podaruje w żonie w sumie 124 tysiące róż. Skąpiec musi wyłożyć na kwiaty grubo ponad pół miliona złotych...
Rozszerzona zawartość newsa
Hengameh zezłościła się nie na żarty - miała dość tego, że jej mąż nie chce jej niczego kupić i cały czas wydziela jej tylko drobne sumy na zakupy. Nawet kiedy szli razem do kawiarni, kobieta musiała sama płacić za swoją kawę.

Dlatego wreszcie poskarżyła się w sądzie. Chce, by jej mąż wypełnił przedślubne obietnice - twierdzi gazeta "E'temad". A mężczyzna zapewniał, że będzie zasypywał ją kwiatami.

Sędzia uznał, że według islamskiego prawa kobieta może upomnieć się o wypełnienie zapisów intercyzy w każdym momencie małżeństwa. Dlatego kazał mężczyźnie jak najszybciej kupić róże. A by go dodatkowo zmotywować, odebrał mu mieszkanie.

Mężczyzna będzie mógł do niego wejść, gdy da swej żonie 124 tysiące róż. Za jeden taki kwiat w Teheranie trzeba zapłacić około pięciu złotych za sztukę. Skąpstwo będzie go więc kosztowało aż 620 tys. złotych.

Źródło: dziennik.pl